Dla naszych Klientów bankowość przestaje mieć granice

Bezpłatne konta walutowe

W ramach konta osobistego Citi Priority możesz otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe możesz otworzyć samodzielnie jednym kliknięciem w Citibank Online.

Płać za granicą bez kosztów przewalutowania

Podłącz swoją kartę debetową do bezpłatnie prowadzonego rachunku walutowego i płać Twoją kartą w krajach strefy euro, Wielkiej Brytanii, USA czy innym państwie!

Wypłacaj gotówkę za granicą bez prowizji

Pamiętaj, że za wypłatę środków z dowolnego bankomatu na świecie nie zapłacisz prowizji Citi Handlowy. To duża wygoda – nie trzeba szukać bankomatu Citi ani martwić się o dodatkowe koszty.

Awaryjna wypłata gotówki za granicą

Jeśli podczas wyjazdu stracisz gotówkę i karty płatnicze w dowolnym oddziale Citi możesz wypłacić gotówkę z Twojego konta.

Posiadacze konta mogą korzystać ze zniżek dla podróżujących.

Zniżka do 10%

Budget Rent a Car oferuje 10% zniżki na rezerwację samochodów w punktach wynajmu Budget w Polsce oraz krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Rezerwacji należy dokonywać na stronie internetowej programu: www.budget.pl/citi

Zniżka do 30%

Ponad 250000 obiektów we wszystkich standardach i kategoriach cenowych. Korzystaj z oferty na stronie: www.citihandlowy-hrs.pl.

zniżka do 14%

do 10% dodatkowej zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC - do 12% dodatkowej zniżki na ubezpieczenia podróżne - do 14% dodatkowej zniżki na ubezpieczenia mieszkaniowe.

Jak zdobyć 400 zł?

Krok 1

Otwórz konto.

Krok 2

Spełnij jeden z dwóch warunków bezpłatnego prowadzenia konta

Wpłać i utrzymaj co miesiąc min. 30 000 zł na rachunkach w banku.

Wpłacaj co miesiąc min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia i aktywnie korzystaj z jednego z produktów kredytowych Banku (np. karty kredytowej czy pożyczki).

Krok 3

Otrzymasz 100 zł na rachunek konta w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunku bezpłatnego prowadzenia konta.

Krok 4

Płać kartą do konta i otrzymuj 6% zwrotu za transakcje – do 50 zł w każdym z 6 kolejnych miesięcy.

Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Codzienne finanse za 0 zł

0 zł za konto osobiste, walutowe i firmowe.
0 zł za płatności zagraniczne w EUR, USD, GBP – brak kosztów przewalutowania
0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce.
0 zł za wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Wyjątkowe rozwiązania w standardzie

Pełna obsługa telefoniczna 24/7 w CitiPhone®.
Szybki kredyt gotówkowy lub linia kredytowa na preferencyjnych warunkach.
Prywatna opieka medyczna już od 28 zł miesięcznie.
Citi Rabaty – zniżki w prawie 5000 punktów usługowych w Polsce.

Dokumenty

Oferta „Do 400zł premii z kontem Citi Priority” dostępna dla osób, które nie posiadały w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od dnia 30.06.2016 r. do dnia przystąpienia do Oferty (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta); ważna do 30.06.2017 r. może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. W przypadku nie spełnienia warunku bezpłatnego prowadzenia konta, zostanie naliczona opłata w wysokości 30 zł miesięcznie.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.